Náš příběh

Vše začalo před více jak 15 lety jako přidružená výroba pro vlastní potřebu. Jednalo se o malé série o desítkách kusů. Výroba krabic byla v té době velice náročná, vzhledem k tomu, že nebyl k dispozici žádný profesionální stroj.

Nejdříve se k výrobě používal válcový výsekový stroj. Ovšem práce s tímto strojem byla velmi fyzicky náročná, jelikož se celá deska s výsekovou raznicí musela tahat ručně pod válce. Postupem času byly zakoupeny také kruhové nůžky a mostový výsek. V následujících letech už byl obstarán profesionální stroj na výrobu klopových krabic a rozběhla se výroba naplno.

Kruhové nůžky, PB boxs

V roce 2016 se jednatelé předchozí firmy rozhodli ukončit svoji činnost a ukončit výrobu. To byl pro nás obrovský podnět pokračovat ve výrobě. Založili jsme tedy vlastní společnost PB boxs s.r.o., našli větší prostory a nakoupili nové stroje.

Usilovně jsme také pracovali na vývoji vlastního informačního systému, kde máme uloženy veškeré důležité údaje pro realizaci zakázek, včetně postupu výroby a nastavení strojů.

Samozřejmě se vše neobešlo bez těžšího období. Abychom dostáli termínům dodání hotových krabic svým zákazníkům, byli jsme nuceni převážet lepenku z nových prostor do původní firmy, kde se vyrobili krabice na strojích, které ještě byly k dispozici. Někdy trval celý proces hluboko do noci, aby druhý den byly krabice připraveny k vyzvednutí zákazníkem.

Provozovna PB boxs

Dnes již máme všechny stroje pro výrobu kartonových obalů a můžeme se plně věnovat vlastní výrobě. Mezi tím stále přemýšlíme co zlepšit, zjednodušit, na čem více zapracovat, abychom vždy dostáli kvalitě a termínům dodání. Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.  

Víme, že pro někoho je krabice pouhý obal, a proto hledá nejlevnější variantu, čímž často bývají použité krabice pochybné kvality. Pro nás to není pouze krabice, ale obal, který prezentuje váš produkt, proto používáme kvalitní lepenky a dbáme na vysokou kvalitu zpracování kartonových obalů.

Výroba kartonových obalů

Každý zákazník ocení způsob balení zboží, protože se jedná o produkt, za který zaplatil. Nekvalitním obalem bohužel riskujete poškození produktu, tím pádem nespokojeného zákazníka a následně negativní ohodnocení vaší firmy. Vyrábíme krabice, které jsou finančně nákladnější, ovšem jsou velmi kvalitní. Kvalita je hlavním cílem naší firmy. Dbáme na kvalitní materiál a vaši spokojenost. Máme vyškolený personál a vždy vám tedy poradí někdo, kdo se v tomto oboru velmi dobře orientuje. Přinášíme vám nejen kvalitní kartonové obaly, ale i komplexní služby v oblasti balení.

Velmi si ceníme toho, že jste nám věnovali svoji důvěru a navázali s námi spolupráci. Bez vás bychom nemohli tak skvěle fungovat a dále se rozvíjet. Doufáme, že s námi budete i nadále spokojeni a budeme moci společně sdílet radost z nepoškozeného zboží.

Váš tým PB boxs