Naše fotografie

Veškeré výrobky, které můžete vidět na našich stránkách, si fotíme interně sami. Vždy se snažíme produkt nafotit co nejlépe a ze všech úhlů pohledu tak, aby fotografie podávala reálnou představu o tom, jak produkt doopravdy vypadá.

 

vlastni_foto_priprava

 

 

Fotografie jsou pořízeny fotoaparátem Panasonic DMC-FZ38 v plném rozlišení (4000x3000) a následně je fotka zmenšena na šířku 800px. Věříme, že na prohlížení produktů je výsledná kvalita rozlišení dostačující. Potřebujete-li fotografie například do článku nebo časopisu, tak nás kontaktujte a my vám je obratem zašleme v plném rozlišení (se svolením autora).

 

vlastni_foto_priprava_2

 

 

Všechny fotografie obsahují ikonu „Vlastní foto“, protože nepřebíráme produktové fotky z jiných webů. Dáváme si opravdu záležet na tom, aby fotografie zachytily, co nejvíce reálný pohled a vy tak s jistotou věděli, co nakupujete.ikona_foto

 

Pokud vám chybí nějaký detail, úhel pohledu u krabice, fotografie se zbožím nebo chcete mít lepší představu o tom, co lze do krabice zabalit, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.