Od 3.9.2018 do 16.9.2018 máme dovolenou. Vaše objednávky budeme vyřizovat 17.9.2018

Naše fotografie

Veškeré výrobky, které můžete vidět na našich stránkách, si fotíme interně sami. Vždy se snažíme produkt nafotit co nejlépe a ze všech úhlů pohledu tak, aby fotografie podávala reálnou představu o tom, jak produkt doopravdy vypadá.

 

vlastni_foto_priprava

 

 

Fotografie jsou pořízeny fotoaparátem Panasonic DMC-FZ38 v plném rozlišení (4000x3000) a následně je fotka zmenšena na šířku 800px. Věříme, že na prohlížení produktů je výsledná kvalita rozlišení dostačující. Potřebujete-li fotografie například do článku nebo časopisu, tak nás kontaktujte a my vám je obratem zašleme v plném rozlišení (se svolením autora).

 

vlastni_foto_priprava_2

 

 

Všechny fotografie obsahují ikonu „Vlastní foto“, protože nepřebíráme produktové fotky z jiných webů. Dáváme si opravdu záležet na tom, aby fotografie zachytily, co nejvíce reálný pohled a vy tak s jistotou věděli, co nakupujete.ikona_foto

 

Pokud vám chybí nějaký detail, úhel pohledu u krabice, fotografie se zbožím nebo chcete mít lepší představu o tom, co lze do krabice zabalit, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.